Dyrektor – Jacek Głomb
Zastępca Dyrektora – Magdalena Drzewiecka
Główna Księgowa – Ewa Musiał
DZIAŁ ARTYSTYCZNY:
Magdalena Biegańska, Bartosz Bulanda, Magda Drab, Katarzyna Dworak, Gabriela Fabian, Ewa Galusińska, Bogdan Grzeszczak, Arkadiusz Jaskot, Mateusz Krzyk, Łukasz Kucharzewski, Aleksandra Listwan, Zuza Motorniuk, Paweł Palcat, Małgorzata Patryn, Anita Poddębniak, Anna Sienicka, Magda Skiba, Jakub Stefaniak, Małgorzata Urbańska, Paweł Wolak – aktorzy
Jolanta Naczyńska, Mariusz Sikorski – Inspicjenci/suflerzy
Robert Urbański – Kierownik literacki
Katarzyna Knychalska – Konsultant programowy
Małgorzata Bulanda – Scenograf
Katarzyna Jankowska – Koordynator Pracy Artystycznej
Karol Budrewicz - Specjalista ds. streamingów, rejestracji i dokumentacji
DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY:
Maria Hotiuk – Kierownik Działu Promocji i Reklamy, rzecznik prasowy
Marta Bartoszewska – p.o. Kierownika działu, pozyskiwanie funduszy
Grażyna Owczarek – specjalista ds. organizacji widowni
Marzena Lachowska – specjalista ds. obsługi widza
Aleksandra Kondracka – specjalista - grafik
Agnieszka Sadowska – plastyk
Anna Dubczak – organizator
Anna Machowska - organizator
DZIAŁ OBSŁUGI SCENY:
Patryk Wójcik (gł. brygadier), Bogdan Chajutin, Wojciech Płonka – akustycy
Ryszard Czudek (gł. brygadier), Jolanta Naumowicz, Paweł Wilk – oświetleniowcy
Andrzej Markiewicz (gł. brygadier), Janusz Jurkiewicz, Bartłomiej Radczak, Kacper Mikus, Krzysztof Miter – montażyści dekoracji scenicznej
Magdalena Jarocka – Koordynator prac garderobianych i rekwizytora, garderobiana
Iwona Radawiec – garderobiana
Weronika Corso – mistrz ds. charakteryzacji
Jolanta Naczyńska – rekwizytorka
DZIAŁ ADMINISTRACJI:
Jarosław Pantol – Kierownik Działu
Stanisław Naczyński – kierowca
Krystyna Dzierżak, Beata Korbas, Jolanta Ulfik, Agnieszka Dziadek, Anna Jurkiewicz – pracownik gospodarczy
DZIAŁ REMONTÓW I INWESTYCJI:
Andrzej Jastrzębski – specjalista
Ilona Mędrzycka - specjalista
Jerzy Jakubowicz – konserwator
WARSZTATY TEATRALNE:
Szymon Antoniak – gł. brygadier
Marcin Wilczyński – specjalista ds. organizacji i zaopatrzenia
Andrzej Ostrouch, Cecylia Obuchowicz – krawcy
Marek Zieliński, Radosław Kordys – stolarze
Jarosław Knefel – plastyk
Anna Sokół – magazynier
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY:
Magdalena Dolińska-Palczyńska - zastępca Głównej Księgowej
Katarzyna Urbanowicz - księgowa
Elżbieta Kołtun – specjalistka ds. rozliczeń
Agnieszka Sadłos – specjalistka ds. płac
STANOWISKA SAMODZIELNE:
Oksana Pavlenko – asystentka dyrektora
Anna Mokhtari – główna specjalistka ds. kadr, archiwistka zakładowa
Joanna Rostkowska – główna specjalistka ds. edukacji teatralnej
Katarzyna Odrowska - pełnomocniczka dyrektora ds. społecznych
Grzegorz Łoński – specjalista ds. ppoż.
Paweł Saj – specjalista ds. logistyki
Konrad Pruszyński – gazeta teatralna
Mirosław Korytkowski – ppoż