Dyrektor – Jacek Głomb

Zastępca Dyrektora  – Magdalena Drzewiecka

Główna Księgowa – Ewa  Musiał

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY:

Magdalena Biegańska, Bartosz Bulanda, Rafał Cieluch, Magda Drab, Katarzyna Dworak, Gabriela Fabian, Ewa Galusińska, Joanna Gonschorek, Bogdan Grzeszczak, Robert Gulaczyk, Jan Kowalewski, Mateusz Krzyk, Aleksandra Listwan, Zuza Motorniuk, Paweł Palcat, Małgorzata Patryn, Anita Poddębniak, Magda Skiba, Małgorzata Urbańska, Paweł Wolak  – aktorzy

Jolanta Naczyńska, Mariusz Sikorski – inspicjenci/suflerzy

Robert Urbański – Kierownik literacki

Katarzyna Knychalska – Konsultant programowy

Małgorzata Bulanda – Scenograf

Katarzyna Jankowska – Koordynator Pracy Artystycznej

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY:

Maria Hotiuk – kierownik Działu Promocji i Reklamy, rzecznik prasowy

Grażyna Owczarek, Marzena Lachowska – obsługa widza

Marta Bartoszewska – pozyskiwanie funduszy

Aleksandra Kondracka – grafik

Agnieszka Sadowska – plastyk

Tomasz Turketti – współpraca zagraniczna

Adriana Nizińska - impresariat i wyjazdy

Klaudia Maziarska - organizator

 

DZIAŁ OBSŁUGI SCENY:

Andrzej Janiga (gł. brygadier), Łukasz Kozłowski, Damian Kostecki – akustycy

Łukasz Wojtas (gł. brygadier), Paweł Wilk, Tomasz Kotek – oświetlacze

Mieczysław Gracz (gł. brygadier), Janusz Jurkiewicz, Jarosław Knefel, Bartłomiej Radczak, Kacper Mikus, Andrzej Markiewicz – maszyniści

Weronika Olek – mistrz ds. charakteryzacji

Jolanta  Naczyńska – rekwizytorka

Mariola Michalska - garderobiana

Magdalena Jarocka - Koordynator prac garderobianych i rekwizytora, garderobiana

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI:

Małgorzata Jantura – kierownik Działu Administracji

Jerzy Jakubowicz, Krystyna Dzierżak, Beata Korbas, Stanisław Naczyński, Ewa Ostrowska, Maria Przybyło, Jolanta Ulfik, Łukasz Stachniewicz

 

WARSZTATY TEATRALNE:

Szymon Antoniak – gł. brygadier

Andrzej Ostrouch, Cecylia Obuchowicz – krawcy

Marek Zieliński, Radosław Kordys – stolarze

Marcin Wilczyński – plastyk

Anna Sokół – magazynier

Ryszard Czudek - spec. organizacji zaopatrzenia

 

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY:

Magdalena Dolińska-Palczyńska,  Elżbieta Kołtun, Katarzyna Urbanowicz, Magdalena Wójcik

 

STANOWISKA SAMODZIELNE:

Iwona Kaczmarzyk, Andrzej Jastrzębski – remonty i inwestycje

Anna Mokhtari – kadry

Joanna Rostkowska – edukacja teatralna

Grzegorz  Łoński, Mirosław Korytkowski – ppoż.

Paweł Saj – logistyka

Anna Lipińska – asystent Dyrektora

Grzegorz  Żurawiński, Konrad Pruszyński - Gazeta teatralna

Katarzyna Odrowska - Pełnomocniczka Dyrektora ds. społecznych