KASA BILETOWA

Rynek 39, Legnica

kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-16.00

oraz na godzinę przed przedstawieniem, w miejscu jego grania

 

BILETY ULGOWE

Na spektakle Teatru Modrzejewskiej w Legnicy oferujemy uczniom, studentom do 26 r. życia, seniorom (osobom powyżej 60 r. życia z legitymacją emeryta), rencistom i osobom niepełnosprawnym bilety ulgowe.
Przypominamy, że mogą Państwo zostać poproszeni o pokazanie legitymacji uprawniającej do zniżki w momencie zakupu biletów lub przed spektaklem.
Bilety ulgowe nie obowiązują na spektakle premierowe, a także na wybrane wydarzenia gościnne.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE

Na wybrane spektakle prowadzimy sprzedaż biletów online.
Zakup możliwy jest na stronie https://teatrlegnica.interticket.pl
Bilety zakupione online należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej i okazać na ekranie urządzenia mobilnego w celu zeskanowania kodu (QR Code).

 

REZERWACJE

Rezerwacja telefoniczna: tel. 76 72 33 505

Rezerwacja elektroniczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rezerwacja drogą elektroniczną przyjmowana do piątku poprzedzającego weekendowy spektakl do godz. 14.00.

Rezerwacja musi zostać potwierdzona drogą elektroniczną przez teatr.

Przy zamówieniach grupowych prosimy podać telefon kontaktowy.

Odbiór zarezerwowanych biletów musi nastąpić najpóźniej na 20 minut przed rozpoczęciem spektaklu, w wyjątkowych sytuacjach prosimy o uzgodnienie telefoniczne.

Zwrotu biletu można dokonać najpóźniej do dnia poprzedzającego spektakl.

 

INSTYTUCJA BEZ BARIER

Transport osób z niesprawnością ruchu odbywa się za pomocą platformy/windy oraz specjalnych podjazdów, a osobom na wózku inwalidzkim oferujemy bilety ulgowe. By usprawnić obsługę widzów z niepełnosprawnością uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie potrzeby skorzystania z windy.

 

Karnety „Teatr jest dla ludzi” 

Oferta stworzona z myślą o pracownikach firm i instytucji. Karnet obejmuje cztery wejścia dla jednej osoby do wykorzystania na dowolne spektakle Teatru Modrzejewskiej w okresie od daty zakupu przez cztery najbliższe miesiące z możliwością pronlongaty terminu ich wykorzystania (do końca sezonu teatralnego). Obowiązuje na spektaklach Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy bez premier, spektakli gościnnych, festiwalowych i imprez zamkniętych. Istnieje możliwość oglądania spektakli także z osobą towarzyszącą (dwa wyjścia do teatru, zamiast czterech pojedynczych).

 

AUTOBUS MODRZEJEWSKIEJ

Od marca 2012 r. kursuje autobus teatralny, który za symboliczną opłatą doliczoną do biletu przywiezie Was do teatru w Legnicy, a po spektaklu odwiezie do Waszych miejscowości. Wystarczy zebrać grupę zainteresowanych osób. Oferta dotyczy wieczornych, własnych spektakli teatru i skierowana jest do mieszkańców miejscowości oddalonych 20-60 km od Legnicy