Dyrektor – Jacek Głomb

Zastępca Dyrektora  – Magdalena Drzewiecka

Główna Księgowa – Ewa  Musiał

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY:

Magdalena Biegańska, Bartosz Bulanda, Rafał Cieluch, Magda Drab, Katarzyna Dworak, Gabriela Fabian, Ewa Galusińska, Joanna Gonschorek, Bogdan Grzeszczak, Robert Gulaczyk, Mateusz Krzyk, Zuza Motorniuk, Paweł Palcat, Małgorzata Patryn, Anita Poddębniak, Albert Pyśk, Magda Skiba, Małgorzata Urbańska, Paweł Wolak – aktorzy

Jolanta Naczyńska, Mariusz Sikorski – inspicjenci/suflerzy

Robert Urbański – Kierownik literacki

Katarzyna Knychalska – Konsultant programowy

Małgorzata Bulanda – Scenograf

Katarzyna Jankowska – Koordynator Pracy Artystycznej

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY:

Maria Hotiuk – kierownik Działu Promocji i Reklamy, rzecznik prasowy

Grażyna Owczarek, Agnieszka Władecka, Mirosława Radomska – obsługa widza

Marta Bartoszewska – pozyskiwanie funduszy

Agnieszka Stawińska – impresariat

Maciej Chodor – informatyk

Renata Michajłow – grafik

Agnieszka Sadowska – plastyk

Tomasz Turketti – organizator

 

DZIAŁ OBSŁUGI SCENY:

Andrzej Janiga (gł. brygadier), Łukasz Kozłowski – akustycy

Mateusz Makówka (gł. brygadier), Paweł Wilk, Leszek Szarek – oświetlacze

Mieczysław Gracz (gł. brygadier), Janusz Jurkiewicz, Piotr Musiałek, Bartłomiej Radczak, Ryszard Czudek – maszyniści

Bożena Jezierska-Jakimczyk – mistrz ds. charakteryzacji

Jolanta  Naczyńska – rekwizytorka

Anna Łysiak, Magdalena Jarocka – garderobiane

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI:

Małgorzata Jantura – kierownik Działu Administracji

Ryszard Dworak, Krystyna Dzierżak, Beata Korbas, Stanisław Naczyński, Ewa Ostrowska, Maria Przybyło, Jolanta Ulfik, Robert Zasłonka 

 

WARSZTATY TEATRALNE:

Szymon Antoniak – gł. brygadier

Andrzej Ostrouch, Cecylia Obuchowicz – krawcy

Marek Zieliński, Radosław Kordys – stolarze

Marcin Wilczyński – plastyk

Anna Sokół – magazynier

 

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY:

Magdalena Dolińska-Palczyńska, Małgorzata Kruchowska,  Elżbieta Kołtun, Magdalena Pura, Katarzyna Urbanowicz

 

STANOWISKA SAMODZIELNE:

Joanna Pokrywka, Paweł Aftamiński – remonty i inwestycje

Anna Mokhtari – kadry

Joanna Rostkowska – edukacja teatralna

Krzysztof Pawlik – multimedia

Grzegorz  Łoński, Mirosław Korytkowski – ppoż.

Paweł Saj – logistyka

Katarzyna Watral – asystent Dyrektora

Grzegorz  Żurawiński - Gazeta teatralna