zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

 

W związku z tym odwołujemy spektakle i wydarzenia, organizowane przez Teatr na różnych scenach, a zaplanowane w dniach 20 marca – 30 kwietnia 2020 r.  , jak także zajęcia edukacyjne Klubu Gońca Teatralnego, zaplanowane w tym czasie.

Sekretariat Teatru i Kasa Teatru nieczynne będą od 20 marca do odwołania.

W sprawach zwrotów biletów zakupionych w Kasie Teatru prosimy o przesyłanie skanów biletów na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru konta.

W przypadku biletów zakupionych on-line - zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego zostały opłacone bilety do 14  dni roboczych.

 

Pozostajemy do dyspozycji Państwa i dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.

Kontakt do Teatru: mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 509 603 839.

O każdej kolejnej zmianie będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych.

 

Jacek Głomb, dyrektor Teatru Modrzejewskiej w Legnicy wraz z zespołem 

Legnica, 21 marca 2020 r.