Dyrektor – Jacek Głomb

Zastępca Dyrektora  – Magdalena Drzewiecka

Główna Księgowa – Ewa  Musiał

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY:

Magdalena Biegańska, Bartosz Bulanda, Rafał Cieluch, Magda Drab(urlop rodzicielski), Katarzyna Dworak, Gabriela Fabian, Ewa Galusińska, Joanna Gonschorek, Robert Gulaczyk, Bogdan Grzeszczak, Mateusz Krzyk, Zuza Motorniuk, Paweł Palcat, Anita Poddębniak, Albert Pyśk, Magda Skiba, Małgorzata Urbańska, Paweł Wolak, Małgorzata Patryn– aktorzy

Jolanta Naczyńska, Mariusz Sikorski– inspicjenci/suflerzy

Robert Urbański - Kierownik literacki

Katarzyna Knychalska - Konsultant programowy

Małgorzata Bulanda - Scenograf

Katarzyna Jankowska - Koordynator Pracy Artystycznej

 

DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY:

Maria Hotiuk - Kierownik Działu Promocji i Reklamy, rzecznik prasowy,

Grażyna Owczarek, Agnieszka Władecka, Mirosława Radomska – obsługa widza,

Marta Bartoszewska – pozyskiwanie funduszy,

Agnieszka Stawińska –impresariat,

Maciej Kaczmarek – kontakty zagraniczne,

Maciej Chodor –informatyk

Maria Antoniak - grafik

Agnieszka Sadowska - plastyk

 

DZIAŁ OBSŁUGI SCENY:

Andrzej Janiga (gł. Brygadier), Damian Kostecki, Łukasz Kozłowski - Akustycy

Mateusz Makówka (gł. Brygadier), Włodzimierz Kazimierczyk, Paweł Wilk, Adrian Rudnicki -  Oświetlacze

Mieczysław Gracz (gł. Brygadier), Ludwik Starzec, Janusz Jurkiewicz, Piotr Musiałek, Bartłomiej Radczak -  Maszyniści

Bożena Jezierska-Jakimczyk – Mistrz ds. charakteryzacji

Jolanta  Naczyńska - Rekwizytorka

Anna Łysiak, Magdalena Jarocka -Garderobiane

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI:

Małgorzata Jantura - Kierownik Działu Administracji

Ryszard Dworak, Krystyna Dzierżak, Beata Korbas, Stanisław Naczyński, Ewa Ostrowska, Maria Przybyło, Jolanta Ulfik, Robert Zasłonka, 

 

WARSZTATY TEATRALNE:

Szymon Antoniak – Gł. Brygadier

Andrzej Ostrouch, Cecylia Obuchowicz - Krawcy

Marek Zieliński, Radosław Kordys – Stolarze

Marcin Wilczyński - Plastyk

Anna Sokół -Magazynier

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY:

Magdalena Dolińska-Palczyńska, Małgorzata Kruchowska,  Elżbieta Kołtun, Magdalena Pura, Katarzyna Urbanowicz

 

STANOWISKA SAMODZIELNE:

Beata Piersiak, Paweł Aftamiński - Remonty i inwestycje,

Anna Mokhtari – Kadry,

Joanna Rostkowska - Edukacja teatralna,

Krzysztof Pawlik - Multimedia

Grzegorz  Łoński, Mirosław Korytkowski - Ppoż.

Paweł Saj - Logistyka

Katarzyna Watral - Asystent Dyrektora

Grzegorz  Żurawiński - Gazeta teatralna